Var god vänta...

SAFENET XGSW-5112-80D-F 1.25G CWDM SFP

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / HP Procurve GBICs/SFPs / SAFENET XGSW-5112-80D-F 1.25G CWDM SFP
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.

SAFENET XGSW-5112-80D-F 1.25G CWDM SFP
1510nm 70KM J9579C

Varenr.:
CWDM-SFP-1510-70KM-HP

Org. Artikel#: CWDM-SFP-1510-70KM-HP
I butik: Ikke på lager På fjernlager: På lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
171:-/månader
24-mån 
88:-/månader
36-mån 
61:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.

Copyright © 2017 ACE Options