Var god vänta...

SAFENET SFP+ 10GBase-ER 10 Gigabit

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Juniper GBICs/SFPs / SAFENET SFP+ 10GBase-ER 10 Gigabit
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
No image

SAFENET SFP+ 10GBase-ER 10 Gigabit
Ethernet Optics, 1550nm for 40km on SMF

Varenr.:
EX-SFP-10GE-ER-C

Org. Artikel#: EX-SFP-10GE-ER
I butik: Ikke på lager På fjernlager: På lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
311:-/månader
24-mån 
160:-/månader
36-mån 
110:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.

Copyright © 2017 ACE Options