Var god vänta...

SAFENET SC - SC Simplex Singlemode

Förstasidan / Nätverk / Fiber Optisk Kabel / SAFENET SC - SC Simplex Singlemode
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
SAFENET SC - SC Simplex Singlemode  1m Yellow (SCSC-S-S-1M)

SAFENET SC - SC Simplex Singlemode
1m Yellow

Varenr.:
SCSC-S-S-1M

Org. Artikel#: SCSC-S-S-1M
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
7:-/månader
24-mån 
4:-/månader
36-mån 
3:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.

Copyright © 2018 ACE Options