Var god vänta...

SAFENET SC - SC Duplex Multimode

Förstasidan / Nätverk / Fiber Optisk Kabel / SAFENET SC - SC Duplex Multimode
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.

SAFENET SC - SC Duplex Multimode
50/125 5m Aqua

Varenr.:
SCSC-D-M-5M

Org. Artikel#: SCSC-D-M-5M
I butik: Ikke på lager På fjernlager: På lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
9:-/månader
24-mån 
5:-/månader
36-mån 
3:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.

Copyright © 2017 ACE Options