Var god vänta...

SAFENET SC - LC Simplex Singlemode

Förstasidan / Nätverk / Fiber Optisk Kabel / SAFENET SC - LC Simplex Singlemode
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.

SAFENET SC - LC Simplex Singlemode
2m Yellow

Varenr.:
SCLC-S-S-2M

Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SCLC-S-S-2M
I butik: På lager På fjernlager: På lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
9:-/månader
24-mån 
5:-/månader
36-mån 
4:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.

Copyright © 2017 ACE Options