Var god vänta...

SAFENET Linksys 1000BASE-LH 1310nm 80km

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Linksys GBICs/SFPs / SAFENET Linksys 1000BASE-LH 1310nm 80km
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
No image

SAFENET Linksys 1000BASE-LH 1310nm 80km
SFP

Varenr.:
MGBZX1-C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: MGBZX1
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
121:-/månader
24-mån 
62:-/månader
36-mån 
43:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.

Copyright © 2018 ACE Options