Var god vänta...

SAFENET LC - LC Simplex Singlemode

Förstasidan / Nätverk / Fiber Optisk Kabel / SAFENET LC - LC Simplex Singlemode
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
SAFENET LC - LC Simplex Singlemode  5m Yellow (LCLC-S-S-5M)

SAFENET LC - LC Simplex Singlemode
5m Yellow

Varenr.:
LCLC-S-S-5M

Org. Artikel#: LCLC-S-S-5M
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
6:-/månader
24-mån 
3:-/månader
36-mån 
2:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.

Copyright © 2018 ACE Options