Var god vänta...

SAFENET Juniper SFP 1000Base-BX Tx

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Juniper GBICs/SFPs / SAFENET Juniper SFP 1000Base-BX Tx
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
No image

SAFENET Juniper SFP 1000Base-BX Tx
1310nm/Rx 1490nm for 10km

Varenr.:
EX-SFP-GE10KT14R13-C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: EX-SFP-GE10KT14R13
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
33:-/månader
24-mån 
17:-/månader
36-mån 
12:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.

Copyright © 2018 ACE Options