Var god vänta...

SAFENET Huawei 1000BASE-LX SM 1310nm

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Huawei GBICs/SFPs / SAFENET Huawei 1000BASE-LX SM 1310nm
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
No image

SAFENET Huawei 1000BASE-LX SM 1310nm
20km DDMI, Compatible

Varenr.:
SFP-GE-LX-SM1310-C

Org. Artikel#: SFP-GE-LX-SM1310
I butik: Ikke på lager På fjernlager: På lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
32:-/månader
24-mån 
17:-/månader
36-mån 
12:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.

Copyright © 2017 ACE Options