Var god vänta...

SAFENET HP X140 40G QSFP+

Förstasidan / Nätverk / Media Konverterare / SAFENET HP X140 40G QSFP+
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.

SAFENET HP X140 40G QSFP+
LC LR4 SM 10km 1310nm, NO DDM

Varenr.:
JG661A-C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: JG661A
I butik: Ikke på lager På fjernlager: På lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
617:-/månader
24-mån 
317:-/månader
36-mån 
217:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.
Beskrivning

Produktbeskrivning

Overview
HP X240 40G-LR3 QSFP-sändtagare, 10 km

Inkl. i leveransen

    (1) HP X140 40G QSFP+ LC LR4 SM-sändtagare, 10 km, 1 310 nm
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2017 ACE Options