Var god vänta...

SAFENET D-Link 10G SFP+ SR

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / D-Link GBICs/SFPs / SAFENET D-Link 10G SFP+ SR
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
SAFENET D-Link 10G SFP+ SR MMF 850nm 300m DDM (DEM-431XT-C)

SAFENET D-Link 10G SFP+ SR
MMF 850nm 300m DDM

Varenr.:
DEM-431XT-C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: DEM-431XT
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
57:-/månader
24-mån 
29:-/månader
36-mån 
20:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.
Beskrivning

D-Link DEM-431XT. Standardanslutning: SFP+, Maximal dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s, Fiberoptiska kontakten: LC. Maximal överföringshastighet avstånd: 300 m, Våglängd: 850 nm, Typ av kabel: Multi-mode. Utgångsspänning: 3,3 V, Uteffekt: 300 A. bredd: 1,48 cm, Djup: 1,19 cm, Höjd: 5,65 cm. Certifiering: CE, FCC, VCCI, C-Tick, Säkerhet: UL, TUV, CDRH

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2018 ACE Options