Var god vänta...

SAFENET CWDM-SFP-1510 Gigabit Ethernet 80km

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Cisco GBICs/SFPs / SAFENET CWDM-SFP-1510 Gigabit Ethernet 80km
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
SAFENET CWDM-SFP-1510 Gigabit Ethernet 80km 1.25GB/S (CWDM-SFP-1510) Compatible (CWDM-SFP-1510=-C)

SAFENET CWDM-SFP-1510 Gigabit Ethernet 80km
1.25GB/S (CWDM-SFP-1510) Compatible

Varenr.:
CWDM-SFP-1510=-C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: CWDM-SFP-1510=
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
155:-/månader
24-mån 
80:-/månader
36-mån 
55:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.
Beskrivning

The CWDM SFPs are hot-swappable, transceiver components that you can plug into standard receptacles in Cisco routers and switches and convert Gigabit Ethernet electrical signals into a single-mode fiber-optic (SMF) interface. You can connect the CWDM SFPs to CWDM passive optical system optical add/drop multiplexer (OADM) or multiplexer/demultiplexer plug-in modules using single-mode fiber-optic cables with standard SC connectors.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2018 ACE Options