Var god vänta...

SAFENET Cisco 10GBASE-ER SFP+ SMF,

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Cisco GBICs/SFPs / SAFENET Cisco 10GBASE-ER SFP+ SMF,
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
SAFENET Cisco 10GBASE-ER SFP+ SMF, 1550nm, 40km (SFP-10G-ER-C)

SAFENET Cisco 10GBASE-ER SFP+ SMF,
1550nm, 40km

Varenr.:
SFP-10G-ER-C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP-10G-ER
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
299:-/månader
24-mån 
153:-/månader
36-mån 
105:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.

Copyright © 2018 ACE Options