Var god vänta...

SAFENET Alcatel-Lucent 1000BASE-ZX 1550nm 70km

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Alcatel-Lucent GBICs/SFPs / SAFENET Alcatel-Lucent 1000BASE-ZX 1550nm 70km
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
No image

SAFENET Alcatel-Lucent 1000BASE-ZX 1550nm 70km
GBIC

Varenr.:
GBIC-LH-70-C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GBIC-LH-70
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
101:-/månader
24-mån 
52:-/månader
36-mån 
36:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.

Copyright © 2018 ACE Options