Var god vänta...

SAFENET Alcatel-Lucent 1000BASE-LX 1310nm 10km

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Alcatel-Lucent GBICs/SFPs / SAFENET Alcatel-Lucent 1000BASE-LX 1310nm 10km
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
No image

SAFENET Alcatel-Lucent 1000BASE-LX 1310nm 10km
GBIC

Varenr.:
GBIC-LX-C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GBIC-LX
I butik: Ikke på lager På fjernlager: På lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
45:-/månader
24-mån 
23:-/månader
36-mån 
16:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.

Copyright © 2017 ACE Options