Var god vänta...

SAFENET 10GBBASE-ZR XENPAK 1550nm SMF

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Cisco GBICs/SFPs / SAFENET 10GBBASE-ZR XENPAK 1550nm SMF
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.

SAFENET 10GBBASE-ZR XENPAK 1550nm SMF
80km (XENPAK-10GB-ZR) Compatible

Varenr.:
XENPAK-10GB-ZR=-C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: XENPAK-10GB-ZR=
I butik: Ikke på lager På fjernlager: På lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
851:-/månader
24-mån 
437:-/månader
36-mån 
299:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.
Beskrivning

- Supports 10GBASE Ethernet;
- Hot-swappable input/output device plugs into an Ethernet XENPAK port of a Cisco switch or router to link the port with the network;
- Provides flexibility of interface choice;
- Supports "pay-as-you-populate" model;
- Supports the Cisco quality identification (ID) feature that enables a Cisco switch or router to identify whether the module is a Cisco certified and tested XENPAK module;

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2017 ACE Options