Var god vänta...

SAFENET 10GBASE-SR XENPAK 850nm MMF

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / HP Procurve GBICs/SFPs / SAFENET 10GBASE-SR XENPAK 850nm MMF
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.

SAFENET 10GBASE-SR XENPAK 850nm MMF
300m (J8436A) Compatible

Varenr.:
J8436A-C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: J8436A
I butik: Ikke på lager På fjernlager: På lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
241:-/månader
24-mån 
124:-/månader
36-mån 
85:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.
Beskrivning

En transceiver av X2-format som stöder 10-Gigabit SR-standarden och ger upp till 300 meters 10-Gigabits-anslutning över multimode fiber.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2017 ACE Options