Var god vänta...

SAFENET 10GBASE-LR XENPAK 1310nm SMF

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Cisco GBICs/SFPs / SAFENET 10GBASE-LR XENPAK 1310nm SMF
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.

SAFENET 10GBASE-LR XENPAK 1310nm SMF
10km (XENPAK-10G-LR) Compatible

Varenr.:
XENPAK-10GB-LRM=-C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: XENPAK-10GB-LRM=
I butik: Ikke på lager På fjernlager: På lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
223:-/månader
24-mån 
115:-/månader
36-mån 
79:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.
Beskrivning

The range of Cisco® 10GBASE XENPAK modules offers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.
Main features of Cisco 10GBASE XENPAK modules include:
-Supports 10GBASE Ethernet.
-Hot-swappable input/output device plugs into an Ethernet XENPAK port of a Cisco switch or router to link the port with the network.
-Provides flexibility of interface choice.
-Supports "pay-as-you-populate" model.
-Supports the Cisco quality identification feature that enables a Cisco switch or router to identify whether the module is a Cisco certified and tested XENPAK module.

Supports link lengths 220m on standard FDDI-grade multimode fiber (MMF). To ensure that specifications are met over FDDI-grade, OM1 and OM2 fibers, the transmitter should be coupled through a mode conditioning patch cord. No mode conditioning patch cord is required for applications over OM3.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2017 ACE Options