Var god vänta...

SAFENET 10GBASE-CX4 X2 1550nm SMF

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / HP Procurve GBICs/SFPs / SAFENET 10GBASE-CX4 X2 1550nm SMF
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.

SAFENET 10GBASE-CX4 X2 1550nm SMF
80km (J8440B) Compatible

Varenr.:
J8440C-C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: J8440C
I butik: Ikke på lager På fjernlager: På lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
91:-/månader
24-mån 
47:-/månader
36-mån 
32:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.
Beskrivning

HP X131 10 GbE X2 CX4-sändtagare. Maximal dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s. Anslutningsteknologi: Kabel. Vikt: 80 g, Produktstorlek (BxDxH): 40.5 x 90 x 17.8 mm. Strömförbrukning (vanlig): 4.2 W. Omgivningstemperatur vid drift: 0 - 70 ° C, Temperaturintervall (förvaring): -40 - 85 ° C, Intervall för relativ operativ luftfuktighet: 0 - 95 %

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2017 ACE Options