Var god vänta...

SAFENET 100BASE-FX SFP 1310nm MMF

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Cisco GBICs/SFPs / SAFENET 100BASE-FX SFP 1310nm MMF
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
SAFENET 100BASE-FX SFP 1310nm MMF 2km (GLC-FE-100FX) (GLC-FE-100FX=-C)

SAFENET 100BASE-FX SFP 1310nm MMF
2km (GLC-FE-100FX)

Varenr.:
GLC-FE-100FX=-C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GLC-FE-100FX=
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
22:-/månader
24-mån 
11:-/månader
36-mån 
8:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.
Beskrivning

Features:
-Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot.
-Supports the "pay-as-you-populate" model.
-Interchangeable with other 100BASE-X SFPs on the same line card.
-Supports the Cisco quality ID feature that enables the switch or router to identify whether or not the SFP is a Cisco qualified SFP.
-Optically interoperable with respective 100BASE-X Ethernet interfaces on the same link.

The Cisco 100BASE-FX SFP (part number GLC-FE-100FX) operates on ordinary multimode fiber-optic (MMF) link spans up to 2 kilometers long.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2018 ACE Options