Var god vänta...

SAFENET 1000BASE-SX SFP MMF 850nm

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Cisco GBICs/SFPs / SAFENET 1000BASE-SX SFP MMF 850nm
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
SAFENET 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m (GLC-SX-MMD=) Compatible (GLC-SX-MMD=-C)

SAFENET 1000BASE-SX SFP MMF 850nm
550m (GLC-SX-MMD=) Compatible

Varenr.:
GLC-SX-MMD=-C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GLC-SX-MMD=
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
16:-/månader
24-mån 
8:-/månader
36-mån 
6:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.
Beskrivning

The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX standard, operates on legacy 50 μm multimode fiber links up to 550 m and on 62.5 μm Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fibers up to 220 m. It can support up to 1km over laser-optimized 50 μm multimode fiber cable.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2018 ACE Options