Var god vänta...

SAFENET 1000Base SFP 1310nm SMF

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Cisco GBICs/SFPs / SAFENET 1000Base SFP 1310nm SMF
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
SAFENET 1000Base SFP 1310nm SMF 10km with DDM GLC-LH-SM with DOM (SFP-GE-L=) (SFP-GE-L=C)

SAFENET 1000Base SFP 1310nm SMF
10km with DDM GLC-LH-SM with DOM (SFP-GE-L=)

Varenr.:
SFP-GE-L=C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP-GE-L=
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
33:-/månader
24-mån 
17:-/månader
36-mån 
12:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.
Beskrivning

The 100BASE-LX/LH SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-LX standard, operates on standard single-mode fiber-optic link spans of up to 10 km and up to 550 m on any multimode fibers. This module supports digital optical monitoring (DOM) functions.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2018 ACE Options