Var god vänta...

SAFENET 1000BASE-LX Mini GBIC For

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / D-Link GBICs/SFPs / SAFENET 1000BASE-LX Mini GBIC For
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.

SAFENET 1000BASE-LX Mini GBIC For
Single or Multimode Fiber, 10km (DEM-310GT)

Varenr.:
DEM-310GT-C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: DEM-310GT
I butik: Ikke på lager På fjernlager: På lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
32:-/månader
24-mån 
17:-/månader
36-mån 
12:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.
Beskrivning

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.
The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Singlemode SFP (mini-GBIC) transceiver. Supporting full duplex, Gigabit speeds on multimode/Singlemode fiber for distances of up to 550m/550m/10km on 62.5µm/50µm/9µm respectively. The unit features a metal housing to reduce EMI and to increase durability. The DEM-310GT is hot pluggable and is backed by a standard 3-year product warranty and free technical support.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2017 ACE Options