Var god vänta...

SAFENET 1000BASE-LHX SFP SMF 1310nm

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Cisco GBICs/SFPs / SAFENET 1000BASE-LHX SFP SMF 1310nm
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.

SAFENET 1000BASE-LHX SFP SMF 1310nm
40km (GLC-LHX-SM=) Compatible

Varenr.:
GLC-LHX-SM=-C

Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GLC-LHX-SM=
I butik: Ikke på lager På fjernlager: På lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
27:-/månader
24-mån 
14:-/månader
36-mån 
10:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.

Copyright © 2017 ACE Options