Kontakta oss

Förstasidan / Kontakta oss

Stockholm (HK)

Göteborg

Örnsköldsvik

Sandefjord (NO)

ACE Options AB
Bergkällavägen 34
192 79 SOLLENTUNA
ACE Options AB
Götaforsliden 13
431 34 MÖLNDAL
C/o  ACE Options AB
Bergkällavägen 34
192 79 SOLLENTUNA
ACE Options AS
Jegersborggata 9
3257 LARVIK
Vxl: +46 8-446 37 20 Dir: 070-790 54 71 Dir: 070-368 02 72 Vxl: +47 33 50 4560
 
PROWISE Sweden
aka ACE AV Equipment
Bergkällavägen 34
192 79 SOLLENTUNA

Försäljning Sverige

Robert Svensson (VD)   0760-251 923 robert@aceoptions.se
Ulf Eriksson (Marknadschef)   070-790 52 56 ulf@aceoptions.se
Jonas Gröndahl (Försäljningchef)   070-790 54 71 jonas@aceoptions.se
Simon Abrahamsson   072-318 10 40 simon@aceoptions.se
Ulf Gidlund   070-368 02 72 ulf.gidlund@aceoptions.se
       
Elin Hofvander (Prowise)   0702 061414 elin@prowisesweden.se
       

Försäljning Norge

Thomas Myrsve    +47 98 26 53 28 thomas@aceoptions.no
       

Inköp / Order

Thomas Lindblom   070-720 52 53 thomas@aceoptions.se
Erik Holm (Vice VD)   070-790 52 55 erik@aceoptions.se
       

Lager / Logistik

Joakim Stegman   073-318 89 99 joakim@aceoptions.se
Leonard Nshimirimana   0760-46 37 28 leonard@aceoptions.se
       

Ekonomi

Susann Schulz   070-790 52 54 susann@aceoptions.se
     
Övrigt    
ORDER/Produktförfrågningar   order@aceoptions.se
Lager/Logistik   delivery@aceoptions.se
RMA/Support   rma@aceoptions.se
Fakturor/Fakturaförfrågan   invoice@aceoptions.se
     
     

Om ni önskar ha ytterligare kontaktinformation såsom AOL, MSN, Skype, hotmail etc så kontakta respektive säljare direkt. Frågor ang fakturor hänvisas till Susann Schulz alternativt Erik Holm. Frågor gällande leveranser hänvisas till Joakim Stegman.

 

 

 

Copyright © 2018 ACE Options