Var god vänta...

JUNIPER SFP 1000Base-LX Gigabit Ethernet

Förstasidan / JUNIPER SFP 1000Base-LX Gigabit Ethernet
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
JUNIPER SFP 1000Base-LX Gigabit Ethernet Optics, 1310nm for 10km transmission on SMF (EX-SFP-1GE-LX)

JUNIPER SFP 1000Base-LX Gigabit Ethernet
Optics, 1310nm for 10km transmission on SMF

Varenr.:
EX-SFP-1GE-LX
EAN:
0832938038684

Org. Artikel#: EX-SFP-1GE-LX
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
339:-/månader
24-mån 
174:-/månader
36-mån 
119:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.
Beskrivning

EX-SFP-1GE-LX

SFP 1000BASE-LX; LC connector; 1310nm; 10km reach on single-mode fiber

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2018 ACE Options