Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Juniper GBICs/SFPs

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Juniper GBICs/SFPs
Visar 1-19 av 19 objekt
I lager
SAFENET SFP 1000Base-LX Gigabit Ethernet Optics, 1310nm for 10km transmission on SMF
Artikelnr: EX-SFP-1GE-LX-C
Org. Artikel#: EX-SFP-1GE-LX-C
I lager
SAFENET Juniper SFP 1000Base-BX Tx 1310nm/Rx 1490nm for 10km
Artikelnr: EX-SFP-GE10KT13R14-C
Org. Artikel#: EX-SFP-GE10KT13R14-C
I lager
SAFENET Juniper EX 10GBase-SR SFP+ Transceiver
Artikelnr: EX-SFP-10GE-SR-C
Org. Artikel#: EX-SFP-10GE-SR-C
I lager
SAFENET Juniper SFP 1000Base-BX Tx 1310nm/Rx 1490nm for 10km
Artikelnr: EX-SFP-GE10KT14R13-C
Org. Artikel#: EX-SFP-GE10KT14R13-C
I lager
SAFENET Juniper EX 10GBase-LR SFP+ Transceiver
Artikelnr: EX-SFP-10GE-LR-C
Org. Artikel#: EX-SFP-10GE-LR-C
I lager
SAFENET SFP+ 10 Gigabit Ethernet LRM Optics, 1310nm for 220m on MMF
Artikelnr: EX-SFP-10GE-LRM-C
Org. Artikel#: EX-SFP-10GE-LRM-C
I lager
SAFENET SFP 1000Base-LH Gigabit Ethernet Optics, 1550nm for 70km transmission on SMF
Artikelnr: EX-SFP-1GE-LH-C
Org. Artikel#: EX-SFP-1GE-LH-C
I lager
SAFENET Juniper SFP 1000Base-LX SFP, 1310nm, 40KM, With DDM
Artikelnr: EX-SFP-1GE-LX40K-C
Org. Artikel#: EX-SFP-1GE-LX40K-C
I lager
SAFENET Juniper SFP-10G-T-HP Copper 10000Mbit/ s SFP+
Artikelnr: EX-SFP-10GE-T-C
Org. Artikel#: EX-SFP-10GE-T-C
I lager
JUNIPER EX 10GBase-SR SFP+ Transceiver
Artikelnr: EX-SFP-10GE-SR
Org. Artikel#: EX-SFP-10GE-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
SAFENET XENPAK-SR 850NM, MMF, 550M 850nm
Artikelnr: XENPAK-1XGE-SR-C
Org. Artikel#: XENPAK-1XGE-SR-C
I lager
SAFENET SFP+ 10GBase-ER 10 Gigabit Ethernet Optics, 1550nm for 40km on SMF
Artikelnr: EX-SFP-10GE-ER-C
Org. Artikel#: EX-SFP-10GE-ER-C
I lager
SAFENET XENPAK 10GE Pluggable Optic Module, 10GBASE-LR, 10 Km reach
Artikelnr: XENPAK-1XGE-LR-C
Org. Artikel#: XENPAK-1XGE-LR-C
I lager
JUNIPER EX4200 EX3200 2PORT 10G SFP 4PORT 1G SFP UPLINK MODULE
Artikelnr: EX-UM-2X4SFP
Org. Artikel#: EX-UM-2X4SFP
Produkt: Modul  -  Portar: 2  -  Hastighet: 10Gbps
I lager
SAFENET 10GBASE-ZR XENPAK Transceiver for SMF 1550nm 80KM
Artikelnr: XENPAK-1XGE-ZR-C
Org. Artikel#: XENPAK-1XGE-ZR-C
I lager
SAFENET XENPAK 10GE Pluggable Optic Module, 10GBASE-ER, 40 Km
Artikelnr: XENPAK-1XGE-ER-C
Org. Artikel#: XENPAK-1XGE-ER-C
I lager
Visar 1-19 av 19 objekt

Copyright © 2018 ACE Options