Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Huawei GBICs/SFPs

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Huawei GBICs/SFPs
Visar 1-4 av 4 objekt
SAFENET Huawei 10GBASE-LR SFP, Compatible
Artikelnr: SFP-10G-LR-HW
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-10G-LR-HW
I lager
SAFENET Huawei10GBASE-SR SFP, Compatible
Artikelnr: SFP-10G-SR-HW
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-10G-SR-HW
I lager
SAFENET Huawei 1000BASE-LX SM 1310nm 20km DDMI, Compatible
Artikelnr: SFP-GE-LX-SM1310-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-GE-LX-SM1310-C
I lager
SAFENET Huawei 1000BASE-SX MMF 550m DDMI, Compatible
Artikelnr: SFP-GE-SX-MM850-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-GE-SX-MM850-C
I lager
Visar 1-4 av 4 objekt

Copyright © 2020 ACE Options