Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Huawei GBICs/SFPs

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Huawei GBICs/SFPs
Visar 1-12 av 12 objekt
SAFENET Cisco 10GBASE-ZR SFP+ SMF, 80km
Artikelnr: SFP-10G-ZR-HW
Org. Artikel#: SFP-10G-ZR-HW
I lager
SAFENET Huawei 1000Base-2BX-D, Dual BIDI 1490Tx/1310Rx, 20k
Artikelnr: GLC-2BX-D20-HW
Org. Artikel#: GLC-2BX-D20-HW
I lager
SAFENET Huawei 1000BASE-SX MMF 550m DDMI, Compatible
Artikelnr: SFP-GE-SX-MM850-C
Org. Artikel#: SFP-GE-SX-MM850-C
I lager
SAFENET Huawei 100GBASE BIDI SR TRANSCEIVER
Artikelnr: QSFP-100G-SR-BD-HW
Org. Artikel#: QSFP-100G-SR-BD-HW
I lager
SAFENET Huawei 100GBASE-LR4 850nm 150m DOM
Artikelnr: QSFP-100G-SR4-HW
Org. Artikel#: QSFP-100G-SR4-HW
I lager
SAFENET Huawei 100GBASE-SR4 1310nm 10km DOM
Artikelnr: QSFP-100G-LR4-HW
Org. Artikel#: QSFP-100G-LR4-HW
I lager
SAFENET Huawei 100GBASE-SR4 1310nm 30km DOM
Artikelnr: QSFP-100G-ER4-HW
Org. Artikel#: QSFP-100G-ER4-HW
I lager
SAFENET Huawei 10GBASE-ER SFP+ SMF, 1550nm, 40km
Artikelnr: SFP-10G-ER-HW
Org. Artikel#: SFP-10G-ER-HW
I lager
SAFENET Huawei 40GBASE BIDI SR TRANSCEIVER
Artikelnr: QSFP-40G-SR-BD-HW
Org. Artikel#: QSFP-40G-SR-BD-HW
I lager
SAFENET Huawei 40GBASE-LR4 850nm 150m DOM
Artikelnr: QSFP-40G-SR4-HW
Org. Artikel#: QSFP-40G-SR4-HW
I lager
SAFENET Huawei 40GBASE-SR4 1310nm 10km DOM
Artikelnr: QSFP-40G-LR4-HW
Org. Artikel#: QSFP-40G-LR4-HW
I lager
SAFENET Huawei 40GBASE-SR4 1310nm 30km DOM
Artikelnr: QSFP-40G-ER4-HW
Org. Artikel#: QSFP-40G-ER4-HW
I lager
Visar 1-12 av 12 objekt
Copyright © 2021