Var god vänta...

HPE X140 40G QSFP+ LC

Förstasidan / HPE X140 40G QSFP+ LC
Produkten är inte längre i vårt sortiment. Vänligen kontakta oss om du behöver hjälp att finna en ersättningsprodukt.
No image

HPE X140 40G QSFP+ LC
LR4 SM 10km 1310nm Transceiver

Varenr.:
JG661AR
EAN:
888182798812

Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JG661A
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP

Copyright © 2018 ACE Options