Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

HPE Aruba 2530-8G Switch

Förstasidan / Nätverk / Nätverks Switchar / Procurve 25xx / HPE Aruba 2530-8G Switch
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
HPE Aruba 2530-8G Switch (J9777A#ABB)
HPE Aruba 2530-8G Switch (J9777A#ABB)
HPE Aruba 2530-8G Switch (J9777A#ABB)
HPE Aruba 2530-8G Switch (J9777A#ABB)

HPE Aruba 2530-8G Switch

Artikelnr:
J9777A#ABB
EAN:
886112458713

Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J9777A#ABB
  • Produkt hanterad
  • Portar 8
  • Hastighet 1Gbps
Eget lager: I lager Externt lager: Ej i lager
Relaterade produkter
NÄTVERK / GBICS/SFPS / HPE PROCURVE GBICS/SFPS
HPE ProCurve 1-port 1000Base-LX Mini-GBIC
Artikelnr: J4859D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 14
HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XC
Artikelnr: J4858D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 13
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.
Copyright © 2022