HPE Aruba 2530-48G Switch

Förstasidan / HPE Aruba 2530-48G Switch
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
HPE Aruba 2530-48G Switch (J9775A#ABB)
HPE Aruba 2530-48G Switch (J9775A#ABB)
HPE Aruba 2530-48G Switch (J9775A#ABB)
HPE Aruba 2530-48G Switch (J9775A#ABB)

HPE Aruba 2530-48G Switch

Artikelnr:
J9775A#ABB
EAN:
886112458157

Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J9775A#ABB
  • Produkt Administrerad
  • Portar 48
  • Hastighet 1Gbps
Eget lager: I lager Externt lager: I lager
Relaterade produkter
NÄTVERK / GBICS/SFPS / HPE PROCURVE GBICS/SFPS
HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XC
Artikelnr: J4858D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 169
HPE ProCurve 1-port 1000Base-LX Mini-GBIC
Artikelnr: J4859D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 186
HPE Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e
Artikelnr: J8177D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 15
HPE ProCurve 10-GbE SFP+ SR
Artikelnr: J9150A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 1
HPE ProCurve 100-FX SFP-LC - Transceiver-modul - SFP - Fast EN - 100Base-FX
Artikelnr: J9054D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 3
NÄTVERKSTILLBEHÖR
HPE X410 E-Series 1U Universal 4-post Rack
Artikelnr: J9583A
Produkt: Diverse
På lager 1
SERVICE & SUPPORT
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2021 ACE Options