Var god vänta...

HPE 2m Premier Flex LC/LC

Förstasidan / HPE 2m Premier Flex LC/LC
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
HPE 2m Premier Flex LC/LC OM4 2f cable (QK733A)

HPE 2m Premier Flex LC/LC
OM4 2f cable

Varenr.:
QK733A
EAN:
886111610648

Org. Artikel#: QK733A
  • Typ Fiber
  • Connector 1 LC
  • Connector 2 LC
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
1.129:-/månader
24-mån 
579:-/månader
36-mån 
397:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.
Beskrivning

Produktbeskrivning

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Kabellängd: 2 m. Typ av kabel: OFC, Anslutning 1: LC, Anslutning 2: LC, Kärndiameter: 62,5 um

Inkl. i leveransen

    (1) HP Premier Flex LC/LC multifunktion OM4 2-fibers 2 m-kabel
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2018 ACE Options