Var god vänta...

HP X140 40G QSFP+ CS

Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
HP X140 40G QSFP+ CS R4 300m XCVR (JG709AR)

HP X140 40G QSFP+ CS
R4 300m XCVR

Varenr.:
JG709AR

Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JG709A
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
394:-/månader
24-mån 
202:-/månader
36-mån 
139:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.
Beskrivning

Produktbeskrivning

HP X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m. Standardanslutning: QSFP+, Maximal dataöverföringshastighet: 40000 Mbit/s, Fiberoptiska kontakten: MPO. Maximal överföringshastighet avstånd: 300m, Wavelength: 850 nm, Typ av kabel: Multi-mode. Certifiering: MSA

Inkl. i leveransen

    (1) HP X140 40 G QSFP+ MPO MM 850 nm CSR4 300 m sändtagare
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2018 ACE Options