Var god vänta...

HP ProCurve 10-GbE SFP+ LRM

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / HP Procurve GBICs/SFPs / HP ProCurve 10-GbE SFP+ LRM
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
HP ProCurve 10-GbE SFP+ LRM Transceiver *RENEW* (J9152AR)

HP ProCurve 10-GbE SFP+ LRM
Transceiver *RENEW*

Varenr.:
J9152AR

Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: J9152A
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
239:-/månader
24-mån 
123:-/månader
36-mån 
84:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.
Beskrivning

Produktbeskrivning

HP X132 10G SFP+ LC LRM. Maximal dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s. Anslutningsteknologi: Kabel. Wavelength: 1310 nm, Maximal överföringshastighet avstånd: 220 m. Certifiering: WEEE. Produktstorlek (BxDxH): 55.5 x 13 x 12 mm, Gränssnitt: 1 x 10GBase-LRM, Formfaktor: SFP+

Viktiga säljargument och fördelar

    Limited electronic and telephone support is available from HP. Refer to the HP Web site at www.procurve.com/support for details on the support provided and the period during which support is available.

Inkl. i leveransen

    (1) HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2018 ACE Options