Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

GBICs/SFPs

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs
Visar 1-60 av 69 objekt
UBIQUITI U Fiber, Multi-Mode Module, 1G
Artikelnr: UF-MM-1G
Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
SAFENET Zyxel SFP, 1000BASE-LX, LC, 10km Singelmode
Artikelnr: 91-010-203001B-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: 91-010-203001B
I lager
UBIQUITI U Fiber, Single-Mode Module, 1G
Artikelnr: UF-SM-1G
Org. Artikel#: UF-SM-1G
I lager
SAFENET Zyxel SFP, 1000BASE-LX, LC, 10km singlemode
Artikelnr: 91-010-204001B-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: 91-010-204001B
I lager
UBIQUITI U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-pack
Artikelnr: UF-MM-10G
Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
SAFENET Zyxel 10GBase-SR, LC Multi-Mode, 300 m, 850 nm, DDMI
Artikelnr: SFP10G-SR-ZZ0101F-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP10G-SR-ZZ0101F-C
I lager
SAFENET INTEL SFP Plus 10GB Under 1KM 850nm
Artikelnr: E10GSFPSR-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: E10GSFPSR-C
I lager
SAFENET Huawei CSFP 100/ 1000Mbps Bi-Di 1310Tx/ 155Rx nm 20km
Artikelnr: CSFP-1G-1310-BXU20-HW
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: CSFP-1G-1310-BXU20-HW
I lager
SAFENET HP SFP 1000 Base-LX WDM TX1310/ RX1550 10Km WDM
Artikelnr: OTSBD-G-15K-1315-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: OTSBD-G-15K-1315-C
I lager
SAFENET HP SFP 1000 Base-LX WDM TX1310/ RX1550 10Km WDM
Artikelnr: OTSBD-G-15K-1315-H
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: OTSBD-G-15K-1315-H
I lager
UBIQUITI U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-pack
Artikelnr: UF-SM-10G
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
CISCO 10GBASE-SR SFP MODULE, Bulk
Artikelnr: 10-2415-03-B
Produkttyp: Bulk
Org. Artikel#: 10-2415-03
I lager
CISCO 10GBASE Active Optical SFP+
Artikelnr: SFP-10G-AOC7M=
Org. Artikel#: SFP-10G-AOC7M=
Typ: Ethernet  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
I lager
IBM 8Gbps SW SFP 8-pack, Refurbished
Artikelnr: 2498-2808-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 2498-2808
I lager
IBM 8Gbps SW SFP 8-pack, Refurbished
Artikelnr: 2808-2498-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 2808-2498
I lager
IBM SFP 4Gbps 30km ELW, Refurbished
Artikelnr: 2498-2480-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 2498-2480
I lager
IBM SFP 4Gbps 30km ELW, Refurbished
Artikelnr: 2480-2498-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 2480-2498
I lager
IBM SFP 8 Gbps SW 8-Pack, Refurbished
Artikelnr: 17P9953-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 17P9953
I lager
IBM SFP 8 Gbps SW 8-Pack, Refurbished
Artikelnr: 45W0501-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 45W0501
I lager
IBM SFP Transceiver 4 Gbps 30Km ELW, Refurbished
Artikelnr: 45W0499-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 45W0499
I lager
IBM SFP+ Transceiver 8 Gbps SW 8-Pack, Refurbished
Artikelnr: 98Y2183-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 98Y2183
I lager
IBM SFP+ Transceiver 8Gbps SW 8-pack, Refurbished
Artikelnr: 2498-2809-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 2498-2809
I lager
IBM SFP+ TRANSCEIVER 8GBPS SW 8-PACK, Refurbished
Artikelnr: 2498-2804-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 2498-2804
I lager
SAFENET Zyxel 10GBase-LR, LC Single-Mode, 10 km, 1310 nm, DDMI GBICs/ SFPs
Artikelnr: SFP10G-LR-ZZ0101F-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP10G-LR-ZZ0101F
I lager
LENOVO 10Gb SFP+ SR Optical Transceiver, Bulk
Artikelnr: 46C3447-B
Produkttyp: Bulk
Org. Artikel#: 46C3447
I lager
IBM 8 GBPS LW SFP for Storwize V7000, Bulk
Artikelnr: 2076-5608-B
Produkttyp: Bulk
Org. Artikel#: 2076-5608
I lager
IBM 8 GBPS LW SFP,Bulk
Artikelnr: 85Y5957-B
Produkttyp: Bulk
Org. Artikel#: 85Y5957
I lager
IBM 8 GBPS LW SFP,Bulk
Artikelnr: 77P8744-B
Produkttyp: Bulk
Org. Artikel#: 77P8744
I lager
IBM 8Gbps SFP Transceiver LW,Bulk
Artikelnr: 2145-5608-B
Produkttyp: Bulk
Org. Artikel#: 2145-5608
I lager
HPE HP BLc 10G SFP+ SFP+ 1m DAC Ca
Artikelnr: 487652-B21
Org. Artikel#: 487652-B21
I lager
SAFENET HP SFP 1000 Base-LX WDM TX1310/ RX1550 10Km WDM
Artikelnr: OTSBD-G-15K-1513-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: OTSBD-G-15K-1513-C
I lager
BROCADE SFP 4Gbps 30km ELW, Refurbished
Artikelnr: 57-1000020-01-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 57-1000020-01
I lager
UBIQUITI U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
Artikelnr: UF-SM-10G-S
Org. Artikel#: UF-SM-10G-S
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
CISCO 1000BASE-T SFP TRANSEIVER
Artikelnr: ONS-SE-ZE-EL
Org. Artikel#: ONS-SE-ZE-EL
I lager
Allied Telesis Media Conv. AT-DMC1000/ SC 1 Gbit-T-1 Gbit SC
Artikelnr: AT-DMC1000/SC-50
Org. Artikel#: AT-DMC1000/SC-50
I lager
UBIQUITI U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack
Artikelnr: UF-MM-1G-20
Org. Artikel#: UF-MM-1G-20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
HPE MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 P
Artikelnr: C823A
Org. Artikel#: C823A
I lager
SAFENET Cisco SFP-10G-T-HP Copper 10000Mbit/ s SFP+ network transceiver
Artikelnr: SFP-10G-T-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP-10G-T
I lager
CISCO SFP-4G FC 1310NM LC SM TRANSCEIVER
Artikelnr: ONS-SE-4G-SM
Org. Artikel#: ONS-SE-4G-SM
I lager
IBM Intel x520 Dual Port 10GbE SFP+ Adapter
Artikelnr: 49Y7962
Org. Artikel#: 49Y7962
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
HPE SV3000 16Gb 2-pack FC SFP+
Artikelnr: N9X02A
Org. Artikel#: N9X02A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
UBIQUITI U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
Artikelnr: UF-MM-10G-20
Org. Artikel#: UF-MM-10G-20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
IBM SFP+ 16 GBPS 10 KM LW, Refurbished
Artikelnr: 2498-2611-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 2498-2611
I lager
IBM SFP+ 16 GBPS 10 KM LW, Refurbished
Artikelnr: 2498-2612-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 2498-2612
I lager
IBM SFP+ Transceiver 16 Gbps 10Km LW, Refurbished
Artikelnr: 98Y2178-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 98Y2178
I lager
BROCADE 16GB 10KM LW SFP, Refurbished
Artikelnr: 57-0000089-01-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 57-0000089-01
I lager
BROCADE 32 GB SW SFP, Refurbished
Artikelnr: 57-1000333-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 57-1000333
I lager
LENOVO Brocade 16GB 10KM LW SFP Transceiver, Refurbished
Artikelnr: 00MY768-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 00MY768
I lager
IBM 8GBPS 10KM LW SFP 8-PACK, Refurbished
Artikelnr: 2828-2498-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 2828-2498
I lager
IBM 8GBPS 10KM LW SFP 8-PACK, Refurbished
Artikelnr: 2498-2828-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 2498-2828
I lager
IBM SFP Transceiver 8 Gbps 10 Km LW 8-Pack, Refurbished
Artikelnr: 45W1218-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: 45W1218
I lager
Visar 1-60 av 69 objekt

Copyright © 2018 ACE Options