+46 8 446 37 20info@aceoptions.se

Hem      |     Logistik      |     Köpvillkor      |     Retur & Garanti      |     Garanterat ACE      |     Support      |     Tjänster      |     Kontakt
Sök
 
 
 

GBICs/SFPs

Sökfilter

Välj filter

Välj den parametern du vill starta med

Aktivera filter

Inget val
Sortera på 
Visar 1-30 av 30 objekt
CISCO
 = På lager
 = Inte på lager
CISCO 1000BASE-SX SFP TRANSCEIVER MODULE
CISCO 1000BASE-SX SFP TRANSCEIVER MODULE
SKU: SFP-GE-S
Org. Artikel#: SFP-GE-S
CISCO 1000BASE-T SFP TRANSEIVER
CISCO 1000BASE-T SFP TRANSEIVER
SKU: ONS-SE-ZE-EL
Org. Artikel#: ONS-SE-ZE-EL
CISCO 10GBASE Active Optical SFP+
CISCO 10GBASE Active Optical SFP+
SKU: SFP-10G-AOC7M=
Typ: Ethernet  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
CISCO 10GBASE-SR SFP MODULE
CISCO 10GBASE-SR SFP MODULE
SKU: 10-2415-03
Org. Artikel#: 10-2415-03
CISCO Gigabit Ethernet Copper SFP
CISCO Gigabit Ethernet Copper SFP
SKU: DS-SFP-GE-T= (EU)
Org. Artikel#: DS-SFP-GE-T= (EU)
CISCO IE 3000 4 port SFP
CISCO IE 3000 4 port SFP
SKU: IEM-3000-4SM=
Produkt: Modul  -  Portar: 4  -  Hastighet: 100Mbps
CISCO OC-192/ STM-64/ 10GE XFP 1554.94 ONS
CISCO OC-192/ STM-64/ 10GE XFP 1554.94 ONS
SKU: ONS-XC-10G-61.4
Org. Artikel#: ONS-XC-10G-61.4
CISCO QSFP40G BiDi Short-Reach
CISCO QSFP40G BiDi Short-Reach
SKU: QSFP-40G-SR-BDB
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
CISCO SFP-4G FC 1310NM LC SM TRANSCEIVER
CISCO SFP-4G FC 1310NM LC SM TRANSCEIVER
SKU: ONS-SE-4G-SM
Org. Artikel#: ONS-SE-4G-SM
DELL
DELL SFP+ to SFP+ 10GbE Twinax 3M
DELL SFP+ to SFP+ 10GbE Twinax 3M
SKU: 53HVN
Org. Artikel#: 53HVN
HPE
HPE 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module (Renew)
HPE 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module (Renew)
SKU: JC631AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JC631A
HPE 8Gb LW B-series 10km FC SFP New Retail
HPE 8Gb LW B-series 10km FC SFP New Retail
SKU: AJ717A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
HPE HP 8Gb Short Wave B-Series SFP
HPE HP 8Gb Short Wave B-Series SFP
SKU: AJ716BR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 7m D
HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 7m D
SKU: J9285BB
Org. Artikel#: J9285BB
IBM
IBM 4 GBPS 10KM LONG WAVE SFP
IBM 4 GBPS 10KM LONG WAVE SFP
SKU: 2420-2005
Org. Artikel#: 2420-2005
IBM 4GBPS 10KM LONG WAVE SFP
IBM 4GBPS 10KM LONG WAVE SFP
SKU: 2005-2420
Org. Artikel#: 2005-2420
IBM 8Gb FC SFP SW Transceivers
IBM 8Gb FC SFP SW Transceivers
SKU: 00Y2523
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
IBM FC 4 Gbps 10 km LW SFP Transceiver
IBM FC 4 Gbps 10 km LW SFP Transceiver
SKU: 23R1701
Org. Artikel#: 23R1701
IBM FC 4 Gbps 10 km LW SFP Transceiver - 4 Pack
IBM FC 4 Gbps 10 km LW SFP Transceiver - 4 Pack
SKU: 23R1702
Org. Artikel#: 23R1702
IBM Intel x520 Dual Port 10GbE SFP+ Adapter
IBM Intel x520 Dual Port 10GbE SFP+ Adapter
SKU: 49Y7962
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
IBM LW 4 Gbps 10 km SFP Transceiver
IBM LW 4 Gbps 10 km SFP Transceiver
SKU: 23R1492
Org. Artikel#: 23R1492
LENOVO
LENOVO Brocade 16Gb 10km LW SFP+ Transceiver
LENOVO Brocade 16Gb 10km LW SFP+ Transceiver
SKU: 00MY768
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
LENOVO Brocade 16Gb SW SFP+ Optical Transceiver
LENOVO Brocade 16Gb SW SFP+ Optical Transceiver
SKU: 88Y6393
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
LENOVO Brocade 8Gb 10km LW SFP+ Transceiver
LENOVO Brocade 8Gb 10km LW SFP+ Transceiver
SKU: 00MY764
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
LENOVO Brocade 8Gb SW SFP+ Optical Transceiver
LENOVO Brocade 8Gb SW SFP+ Optical Transceiver
SKU: 88Y6416
Org. Artikel#: 88Y6416
LENOVO Intel I350-T4 4xGbE BaseT
LENOVO Intel I350-T4 4xGbE BaseT
SKU: 00AG520
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
SAFENET
SAFENET Zyxel 10GBase-LR,  LC Single-Mode,  10 km, 1310 nm, DDMI     GBICs/ SFPs
SAFENET Zyxel 10GBase-LR, LC Single-Mode, 10 km, 1310 nm, DDMI GBICs/ SFPs
SKU: SFP10G-LR-ZZ0101F-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP10G-LR-ZZ0101F
SAFENET Zyxel 10GBase-SR,  LC Multi-Mode,  300 m, 850 nm, DDMI
SAFENET Zyxel 10GBase-SR, LC Multi-Mode, 300 m, 850 nm, DDMI
SKU: SFP10G-SR-ZZ0101F-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP10G-SR-ZZ0101F
SAFENET Zyxel SFP, 1000BASE-LX,  LC, 10km Singelmode
SAFENET Zyxel SFP, 1000BASE-LX, LC, 10km Singelmode
SKU: 91-010-203001B-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: 91-010-203001B
SAFENET Zyxel SFP, 1000BASE-LX,  LC, 10km singlemode
SAFENET Zyxel SFP, 1000BASE-LX, LC, 10km singlemode
SKU: 91-010-204001B-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: 91-010-204001B
Visar 1-30 av 30 objekt

Online meddelande

Kundvagnen

Töm kundvagnen

Logga in

  
 
 Kom ihåg mig
Logga in
Glömt lösenord?
Ny kund?

ACE Bundlingar

Konfiguratorer

Nyhetsbrev

Prenumerera på kampanjerbjudande och nyheter per e-post.

   

   

   

   

ACE Options   |   Optimusvägen 12C   |   194 34 Upplands Väsby   |   Phone: +46 (0)8 446 37 20   |   Fax: +46 (0)8 446 37 21   |   E-mail: info@aceoptions.se Kategorier
Tillverkare