Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

GBICs/SFPs

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs
Visar 1-60 av 295 objekt
SAFENET Aruba 10G SFP+ LC LR 10k0m SMF Transceiver
Artikelnr: J9151E-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J9151E-C
I lager
CISCO SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1550Tx /1310Rx DDMI
Artikelnr: SFP-1G-1550-D20-C-DDMI
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-1G-1550-D20-C-DDMI
I lager
SAFENET Cisco BIDI 10G (1270Tx/1330Rx) 20km
Artikelnr: SFP-10G-BX-U-LR-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX-U-LR-C
I lager
SAFENET Cisco BIDI 10G (1270Tx/1330Rx) 40km
Artikelnr: SFP-10G-BX-U-ER-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX-U-ER-C
I lager
SAFENET Cisco BIDI 10G (1330Tx/1270Rx) 20km
Artikelnr: SFP-10G-BX-D-LR-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX-D-LR-C
I lager
SAFENET Cisco BIDI 10G (1330Tx/1270Rx) 40km
Artikelnr: SFP-10G-BX-D-ER-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX-D-ER-C
I lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1310Tx /1550 Rx 20km, DDMI
Artikelnr: SFP-1G-1310-U15-C-DDMI
Org. Artikel#: SFP-1G-1310-U15-C-DDMI
I lager
SAFENET Cisco 1000Base-2BX-D, Dual BIDI 1310Tx/1490Rx, 20k
Artikelnr: GLC-2BX-U20-C
Org. Artikel#: GLC-2BX-U20-C
I lager
SAFENET Cisco 1000Base-2BX-D, Dual BIDI 1490Tx/1310Rx, 20k
Artikelnr: GLC-2BX-D20-C
Org. Artikel#: GLC-2BX-D20-C
I lager
SAFENET Cisco 100GBASE-ER4 1310nm 30km DOM
Artikelnr: QSFP-100G-ER4-C
Org. Artikel#: QSFP-100G-ER4-C
I lager
SAFENET Huawei 1000Base-2BX-D, Dual BIDI 1490Tx/1310Rx, 20k
Artikelnr: GLC-2BX-D20-HW
Org. Artikel#: GLC-2BX-D20-HW
I lager
SAFENET DELL 10GBASE-SR SFP, Compatible
Artikelnr: SFP-10G-SR-D
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-10G-SR-D
I lager
SAFENET Dell EMC SFP 10GBASE-LR LC SMF 10Km 1310nm
Artikelnr: SFP-10G-LR-D
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-10G-LR-D
I lager
HPE HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver / 0231A0LG, RENEW
Artikelnr: JD092BR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JD092B
I lager
SAFENET SAFNET Aruba Gigabit-LH-LC mini-GBIC, 70km
Artikelnr: J4860D-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J4860D-C
I lager
SAFENET Dell Transceiver SFP+ 10GBASE-LR
Artikelnr: 407-BBOP-C
Org. Artikel#: 407-BBOP-C
I lager
SAFENET Dell Transceiver SFP+ 10GBASE-SR
Artikelnr: 407-BBEF-C
Org. Artikel#: 407-BBEF-C
I lager
SAFENET Dell Transceiver SFP+ 10GBASE-SR
Artikelnr: 407-BBOU-C
Org. Artikel#: 407-BBOU-C
I lager
HPE Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Remanufactured XCVR
Artikelnr: J9151ER
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: J9151E
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
SAFENET HPE 8Gb Short Wave B-Series SFP
Artikelnr: AJ716B-C
Org. Artikel#: AJ716B-C
I lager
SAFENET 1000BASE-T SFP, 100m (J8177D)
Artikelnr: J8177D-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J8177D-C
I lager
SAFENET Huawei 1000base WDM SFP-BIDI 1310Tx /1490 Rx, 20km
Artikelnr: SFP-1G-1310-U20-HW
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-1G-1310-U20-HW
I lager
HPE Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF
Artikelnr: J9151E
Org. Artikel#: J9151E
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
SAFENET Cisco 100GBASE SR4 QSFP Transceiver, MPO, 100m over OM4 MMF
Artikelnr: QSFP-100G-SR4-S-C
Org. Artikel#: QSFP-100G-SR4-S-C
I lager
SAFENET Juniper QSFP CWDM 40G SMF/MMF 1270-1330nm
Artikelnr: JNP-QSFP-40G-LX-C
Org. Artikel#: JNP-QSFP-40G-LX-C
I lager
SAFENET Cisco SFP+ DWDM Singlemode 80km (ZR) 10Gbps DDMI
Artikelnr: SFP-10G-ZR-S=-C
Org. Artikel#: SFP-10G-ZR-S=-C
I lager
SAFENET HP X132 10G SFP+ LC ER 40km Transceiver
Artikelnr: J9153D-C
Org. Artikel#: J9153D-C
I lager
SAFENET HP X132 10G SFP+ LC ZR 80km Transceiver
Artikelnr: J9153D-C-80
Org. Artikel#: J9153D-C-80
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1270nm Tx/1330nm Rx, 20km
Artikelnr: SFP-1G-BX20U-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX20U-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1270nm Tx/1330nm Rx, 40km
Artikelnr: SFP-1G-BX40U-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX40U-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1270nm Tx/1330nm Rx, 80km
Artikelnr: SFP-1G-BX80U-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX80U-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1330nm Tx/1270nm Rx, 20km
Artikelnr: SFP-1G-BX20D-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX20D-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1330nm Tx/1270nm Rx, 40km
Artikelnr: SFP-1G-BX40D-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX40D-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1330nm Tx/1270nm Rx, 80km
Artikelnr: SFP-1G-BX80D-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX80D-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1270nm Tx/1330nm Rx, 20km
Artikelnr: SFP-10G-BX20U-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX20U-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1270nm Tx/1330nm Rx, 20km
Artikelnr: SFP-10G-BX20U-I-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX20U-I-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1270nm Tx/1330nm Rx, 40km
Artikelnr: SFP-10G-BX40U-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX40U-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1270nm Tx/1330nm Rx, 40km
Artikelnr: SFP-10G-BX40U-I-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX40U-I-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1270nm Tx/1330nm Rx, 70km
Artikelnr: SFP-10G-BX70U-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX80U-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1270nm Tx/1330nm Rx, 70km
Artikelnr: SFP-10G-BX70U-I-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX80U-I-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1330nm Tx/1270nm Rx, 20km
Artikelnr: SFP-10G-BX20D-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX20D-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1330nm Tx/1270nm Rx, 20km
Artikelnr: SFP-10G-BX20D-I-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX20D-I-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1330nm Tx/1270nm Rx, 40km
Artikelnr: SFP-10G-BX40D-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX40D-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1330nm Tx/1270nm Rx, 40km
Artikelnr: SFP-10G-BX40D-I-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX40D-I-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1330nm Tx/1270nm Rx, 70km
Artikelnr: SFP-10G-BX70D-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX80D-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1330nm Tx/1270nm Rx, 70km
Artikelnr: SFP-10G-BX70D-I-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX80D-I-C
I lager
SAFENET Cisco 1000BASE-T SFP RJ45 Connector 100m (GLC-T=)
Artikelnr: GLC-T=-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-T=-C
I lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1310Tx /1490 Rx 20km, DDMI
Artikelnr: SFP-1G-1310-U20-C-DDMI
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-1G-1310-U20-C-DDMI
I lager
SAFENET Juniper SFP-10G-T-HP Copper 10000Mbit/s SFP+
Artikelnr: EX-SFP-10GE-T-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: EX-SFP-10GE-T-C
I lager
SAFENET Cisco 40GBASE-ER4 1310nm 30km DOM
Artikelnr: QSFP-40G-ER4-C
Org. Artikel#: QSFP-40G-ER4-C
I lager
SAFENET Cisco 100GBASE-LR4 1310nm 10km DOM
Artikelnr: QSFP-100G-LR4-C
Org. Artikel#: QSFP-100G-LR4-C
I lager
SAFENET Cisco 40GBASE-LR4 1310nm 10km DOM
Artikelnr: QSFP-40G-LR4-C
Org. Artikel#: QSFP-40G-LR4-C
I lager
SAFENET Cisco 40GBASE-SR4 850nm 100m DOM
Artikelnr: QSFP-40G-SR4-C
Org. Artikel#: QSFP-40G-SR4-C
I lager
SAFENET Aruba 1-port 1000Base-LX Mini-GBIC
Artikelnr: J4859D-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J4859D-C
I lager
SAFENET Aruba 1-port 1000Base-SX Mini-GBIC
Artikelnr: J4858D-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J4858D-C
I lager
SAFENET Aruba 10-GbE SFP+ LR Transceiver
Artikelnr: J9151D-C
Org. Artikel#: J9151D-C
I lager
SAFENET Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
Artikelnr: J9150D-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J9150D-C
I lager
SAFENET Cisco 1000BASE-T SFP RJ45 Connector 100m
Artikelnr: GLC-TE-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-TE-C
I lager
HPE HP X124 1G SFP LC LX Transceiver / 3CSFP92
Artikelnr: JD494A
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: JD494A
I lager
SAFENET Cisco SFP-10G-T Copper 10000Mbit/s SFP+ network transceiver
Artikelnr: SFP-10G-T-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-10G-T-C
I lager
Visar 1-60 av 295 objekt

Copyright © 2021 ACE Options