Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

GBICs/SFPs

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs
Visar 1-60 av 293 objekt
3COM 10GBASE-SR XENPAK transiever (JD501A)
Artikelnr: 3CXENPAK94
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: 3CXENPAK94
I lager
CISCO 1000BASE-LX/LH SFP SMF 1310nm 10km
Artikelnr: GLC-LH-SMD=
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-LH-SMD=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
CISCO 1000BASE-SX 850 nm Short Wavelength, Rugged SFP Optics
Artikelnr: GLC-SX-MM-RGD=
Org. Artikel#: GLC-SX-MM-RGD=
I lager
CISCO 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m
Artikelnr: GLC-SX-MMD=
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-SX-MMD=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
CISCO 1000BASE-ZX SFP SMF 1550nm 70km
Artikelnr: GLC-ZX-SM=
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-ZX-SM=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
CISCO 100BASE-FX SFP for FE port
Artikelnr: GLC-FE-100FX=
Org. Artikel#: GLC-FE-100FX=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
CISCO 100BASE-FX SFP for GE SFP port on 3750,3560.2970,2960
Artikelnr: GLC-GE-100FX=
Org. Artikel#: GLC-GE-100FX=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
CISCO 10GBASE-LR ENTERPRISE-CLASS SFP
Artikelnr: SFP-10G-LR-S=
Org. Artikel#: SFP-10G-LR-S=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
CISCO 10GBASE-LR SFP Module
Artikelnr: SFP-10G-LR=
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-10G-LR=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
CISCO 10GBASE-LR X2 Module
Artikelnr: X2-10GB-LR=
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: X2-10GB-LR=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
CISCO 10GBASE-LRM SFP Module
Artikelnr: SFP-10G-LRM=
Org. Artikel#: SFP-10G-LRM=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
CISCO 10GBASE-SR SFP M.
Artikelnr: SFP-10G-SR=
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-10G-SR=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
CISCO 10GBASE-SR SFP Module, S-Class
Artikelnr: SFP-10G-SR-S=
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: SFP-10G-SR-S=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
CISCO SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1550Tx /1310Rx DDMI
Artikelnr: SFP-1G-1550-D20-C-DDMI
Org. Artikel#: SFP-1G-1550-D20-C-DDMI
I lager
CISCO SFP 1000Base-T Mini-GBIC Transceiver Modul
Artikelnr: GLC-T=
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-T=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
CISCO SFP 1000Base-T Mini-GBIC Transceiver Modul
Artikelnr: GLC-TE=
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-TE=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
HP SAFENET HP X130 10G XFP SC ZR TRANSCEIVER
Artikelnr: JD107A-C
Org. Artikel#: JD107A-C
I lager
HPE - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10GBase-LR, Bulk
Artikelnr: 455886-B21B
Produkttyp: Bulk
Org. Artikel#: 455886-B21
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
HPE 8GB SHORTWAVE FC SFP+ 1 PACK RENEW
Artikelnr: AJ718AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: AJ718A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
HPE Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF
Artikelnr: J9151E
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J9151E
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
Artikelnr: J9150D
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J9150D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XC
Artikelnr: J4858D
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J4858D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
HPE Aruba Gigabit-LH-LC mini-GBIC
Artikelnr: J4860D
Org. Artikel#: J4860D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
HPE BLC 10GB SR SFP + OPT
Artikelnr: 455883-B21
Org. Artikel#: 455883-B21
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP  -  Quality: Bronze
I lager
HPE HP 16GB FC SW SFP+1 PCK TRANCEIVER
Artikelnr: QK724A
Org. Artikel#: QK724A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP  -  Quality: Bronze
I lager
HPE HP 16GB FC SW SFP+1 PCK TRANCEIVER, RENEW
Artikelnr: QK724AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: QK724A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
HPE HP BLc 10G SFP+ LR Transceiver
Artikelnr: 455886-B21
Org. Artikel#: 455886-B21
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
HPE HP X124 1G SFP LC LX Transceiver / 3CSFP92
Artikelnr: JD494A
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: JD494A
I lager
HPE HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver / 0231A0LG, RENEW
Artikelnr: JD092BR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JD092B
I lager
HPE HP X140 40G QSFP+ CS R4 300m XCVR
Artikelnr: JG709AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JG709A
I lager
HPE MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 Pk "HPE RENEW"
Artikelnr: C8R25AR
Org. Artikel#: C825AR
I lager
HPE ProCurve 1-port 1000Base-LX Mini-GBIC
Artikelnr: J4859D
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J4859D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
HPE SAFENET HP X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver
Artikelnr: JD093B-C
Org. Artikel#: JD093B-C
I lager
IBM BNT SFP+ SR Transceiver
Artikelnr: 46C3447
Org. Artikel#: 46C3447
I lager
SAFENET 100-FX SFP-LC SFP Fast EN 100Base-FX, Comp.
Artikelnr: J9054D-C
Org. Artikel#: J9054D-C
I lager
I lager
SAFENET 1000BASE-LHX SFP SMF 1310nm 40km (GLC-LHX-SM=) Compatible
Artikelnr: GLC-LHX-SM=-C
Org. Artikel#: GLC-LHX-SM=-C
I lager
SAFENET 1000BASE-LHX SFP SMF 1310nm 40km (GLC-LHX-SMD=) Compatible
Artikelnr: GLC-LHX-SMD=-C
Org. Artikel#: GLC-LHX-SMD=-C
I lager
I lager
SAFENET 1000BASE-LX Mini Gigabit Interface Converter, 50km (DEM-314GT)
Artikelnr: DEM-314GT-C
Org. Artikel#: DEM-314GT-C
I lager
SAFENET 1000BASE-LX Mini Gigabit Interface Converter, 80km (DEM-315GT)
Artikelnr: DEM-315GT-C
Org. Artikel#: DEM-315GT-C
I lager
SAFENET 1000BASE-LX SFP, SMF, 1310nm, 10km (AA1419015)
Artikelnr: AA1419015-C
Org. Artikel#: AA1419015-C
I lager
SAFENET 1000BASE-LX/LH GBIC 1310nm, 10km Single mode (WS-G5486=)
Artikelnr: WS-G5486=C
Org. Artikel#: WS-G5486=C
I lager
SAFENET 1000BASE-LX/LH SFP SMF 1310nm 10km (GLC-LH-SMD=) Compatible
Artikelnr: GLC-LH-SMD=-C
Org. Artikel#: GLC-LH-SMD=-C
I lager
SAFENET 1000BASE-SX GBIC 850nm, 550m Multmode SC connector (WS-G5484=)
Artikelnr: WS-G5484=C
Org. Artikel#: WS-G5484=C
I lager
SAFENET 1000BASE-SX Mini Gigabit Interface Converter, 550m (DEM-311GT)
Artikelnr: DEM-311GT-C
Org. Artikel#: DEM-311GT-C
I lager
SAFENET 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m (GLC-SX-MMD=) Compatible
Artikelnr: GLC-SX-MMD=-C
Org. Artikel#: GLC-SX-MMD=-C
I lager
SAFENET 1000BASE-SX SFP, MMF, 850nm, 550m(AA1419013)
Artikelnr: AA1419013-C
Org. Artikel#: AA1419013-C
I lager
SAFENET 1000Base-T SFP Copper, RJ-45 connector,100m (3CSFP93)
Artikelnr: 3CSFP93-C
Org. Artikel#: 3CSFP93-C
I lager
SAFENET 1000BASE-T SFP, 100m (J8177D)
Artikelnr: J8177D-C
Org. Artikel#: J8177D-C
I lager
SAFENET 1000BASE-T SFP, RJ45 Connector, 100m (AA1419043)
Artikelnr: AA1419043-C
Org. Artikel#: AA1419043-C
I lager
SAFENET 1000BASE-TX SFP, RJ-45 connector,100m (AT-SP8T)
Artikelnr: AT-SP8T-C
Org. Artikel#: AT-SP8T-C
I lager
SAFENET 1000BASE-ZX SFP, SMF, 1550nm 70km (AA1419037) Compatible
Artikelnr: AA1419037-C
Org. Artikel#: AA1419037-C
I lager
SAFENET 1000BASE-ZX SFP, SMF, 1550nm, 70km (3CSFP97)
Artikelnr: 3CSFP97-C
Org. Artikel#: 3CSFP97-C
I lager
Visar 1-60 av 293 objekt
Copyright © 2021