Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Cisco GBICs/SFPs

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Cisco GBICs/SFPs
Visar 1-60 av 136 objekt
SAFENET 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m (GLC-SX-MM=) Compatible
Artikelnr: GLC-SX-MM=-C
Org. Artikel#: GLC-SX-MM=-C
I lager
SAFENET 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m (GLC-SX-MMD=) Compatible
Artikelnr: GLC-SX-MMD=-C
Org. Artikel#: GLC-SX-MMD=-C
I lager
SAFENET 1000BASE-LX/ LH SFP SMF 1310nm 10km (GLC-LH-SM=) Compatible
Artikelnr: GLC-LH-SM=-C
Org. Artikel#: GLC-LH-SM=-C
I lager
SAFENET 1000BASE-LX/ LH SFP SMF 1310nm 10km (GLC-LH-SMD=) Compatible
Artikelnr: GLC-LH-SMD=-C
Org. Artikel#: GLC-LH-SMD=-C
I lager
I lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1310Tx /1490 Rx 20km (GLC-BX-U20=) Compatible
Artikelnr: GLC-BX-U20=-C
Org. Artikel#: GLC-BX-U20=-C
I lager
SAFENET 100BASE-FX SFP 1310nm MMF 2km (GLC-FE-100FX)
Artikelnr: GLC-FE-100FX=-C
Org. Artikel#: GLC-FE-100FX=-C
I lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1490Tx /1310 Rx 10km (GLC-BX-D=)
Artikelnr: GLC-BX-D=-C
Org. Artikel#: GLC-BX-D=-C
I lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1490Tx /1310 Rx 20km (GLC-BX-D20=) Compatible
Artikelnr: GLC-BX-D20=-C
Org. Artikel#: GLC-BX-D20=-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1270nm Tx/1330nm Rx, 20km
Artikelnr: SFP-1G-BX20U-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX20U-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1330nm Tx/1270nm Rx, 20km
Artikelnr: SFP-1G-BX20D-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX20D-C
I lager
SAFENET Cisco 1000BASE-T SFP RJ45 Connector 100m
Artikelnr: GLC-TE-C
Org. Artikel#: GLC-TE-C
I lager
SAFENET Cisco 10GBASE-SR SFP Module, S-Class
Artikelnr: SFP-10G-SR-S-C
Org. Artikel#: SFP-10G-SR-S-C
I lager
SAFENET Cisco 10GBASE-SR SFP, Compatible
Artikelnr: SFP-10G-SR-C
Org. Artikel#: SFP-10G-SR-C
I lager
SAFENET 1000BASE-LHX SFP SMF 1310nm 40km (GLC-LHX-SM=) Compatible
Artikelnr: GLC-LHX-SM=-C
Org. Artikel#: GLC-LHX-SM=-C
I lager
SAFENET CISCO SAFENET 1000Mbps Single Mode Rugged SFP
Artikelnr: GLC-LX-SM-RGD-C
Org. Artikel#: GLC-LX-SM-RGD-C
I lager
SAFENET 1000BASE-LHX SFP SMF 1310nm 40km (GLC-LHX-SMD=) Compatible
Artikelnr: GLC-LHX-SMD=-C
Org. Artikel#: GLC-LHX-SMD=-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1270nm Tx/1330nm Rx, 40km
Artikelnr: SFP-1G-BX40U-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX40U-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1330nm Tx/1270nm Rx, 40km
Artikelnr: SFP-1G-BX40D-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX40D-C
I lager
SAFENET Cisco - SFP-(mini-GBIC) - 1000Base-T - RJ-45
Artikelnr: SFP-GE-T=-C
Org. Artikel#: SFP-GE-T=-C
I lager
SAFENET 1000BASE-SX GBIC 850nm, 550m Multmode SC connector (WS-G5484=)
Artikelnr: WS-G5484=C
Org. Artikel#: WS-G5484=C
I lager
SAFENET Cisco 1000BASE-T SFP RJ45 Connector 100m (GLC-T=)
Artikelnr: GLC-T=-C
Org. Artikel#: GLC-T=-C
I lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1310Tx /1490 Rx 40km (GLC-BX-U40=) Compatible
Artikelnr: GLC-BX-U40=-C
Org. Artikel#: GLC-BX-U40=-C
I lager
I lager
SAFENET 100BASE-EX SFP 1310nm SMF 40km (GLC-FE-100EX=)
Artikelnr: GLC-FE-100EX=C
Org. Artikel#: GLC-FE-100EX=C
I lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1490Tx /1310 Rx 40km (GLC-BX-D40=) Compatible
Artikelnr: GLC-BX-D40=-C
Org. Artikel#: GLC-BX-D40=-C
I lager
SAFENET 100BASE-LX SFP 1310nm SMF 15km (GLC-FE-100LX=)
Artikelnr: GLC-FE-100LX=-C
Org. Artikel#: GLC-FE-100LX=-C
I lager
SAFENET CISCO 10GBASE-LR SFP, Compatible
Artikelnr: SFP-10G-LR-C
Org. Artikel#: SFP-10G-LR-C
I lager
SAFENET 1000BASE-T GBIC copper 100m RJ45 Connector (WS-G5483=)
Artikelnr: WS-G5483=C
Org. Artikel#: WS-G5483=C
I lager
SAFENET 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D / Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D, SMF
Artikelnr: GLC-FE-100BX-D-C
Org. Artikel#: GLC-FE-100BX-D-C
I lager
SAFENET 1000BASE-LX/ LH GBIC 1310nm, 10km Single mode (WS-G5486=)
Artikelnr: WS-G5486=C
Org. Artikel#: WS-G5486=C
I lager
SAFENET Cisco 10GBASE-LRM SFP Module
Artikelnr: SFP-10G-LRM-C
Org. Artikel#: SFP-10G-LRM-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1270nm Tx/1330nm Rx, 80km
Artikelnr: SFP-1G-BX80U-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX80U-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1330nm Tx/1270nm Rx, 80km
Artikelnr: SFP-1G-BX80D-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX80D-C
I lager
SAFENET Cisco 1000BASE-ZX SFP SMF 1550nm 70km, Compatibe
Artikelnr: GLC-ZX-SM=-C
Org. Artikel#: GLC-ZX-SM=-C
I lager
SAFENET 10GBASE-LR ENTERPRISE-CLASS SFP
Artikelnr: SFP-10G-LR-S-C
Org. Artikel#: SFP-10G-LR-S-C
I lager
SAFENET Cisco 1000BASE-ZX SFP SMF 1550nm 70km, Compatible
Artikelnr: GLC-ZX-SMD=-C
Org. Artikel#: GLC-ZX-SMD=-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1270nm Tx/1330nm Rx, 20km
Artikelnr: SFP-10G-BX20U-I-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX20U-I-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1270nm Tx/1330nm Rx, 20km
Artikelnr: SFP-10G-BX20U-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX20U-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1330nm Tx/1270nm Rx, 20km
Artikelnr: SFP-10G-BX20D-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX20D-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1330nm Tx/1270nm Rx, 20km
Artikelnr: SFP-10G-BX20D-I-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX20D-I-C
I lager
SAFENET Cisco 40GBASE-SR4 850nm 100m DOM
Artikelnr: QSFP-40G-SR4-C
Org. Artikel#: QSFP-40G-SR4-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1270nm Tx/1330nm Rx, 40km
Artikelnr: SFP-10G-BX40U-I-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX40U-I-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1270nm Tx/1330nm Rx, 40km
Artikelnr: SFP-10G-BX40U-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX40U-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1330nm Tx/1270nm Rx, 40km
Artikelnr: SFP-10G-BX40D-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX40D-C
I lager
SAFENET Cisco Bidi SFP+ 1330nm Tx/1270nm Rx, 40km
Artikelnr: SFP-10G-BX40D-I-C
Org. Artikel#: SFP-10G-BX40D-I-C
I lager
SAFENET Cisco 1000BASE-BX20 SFP, 1490NM, 2-Channels
Artikelnr: GLC-2BX-D-C
Org. Artikel#: GLC-2BX-D-C
I lager
SAFENET Cisco 10GBASE-SR XFP Module
Artikelnr: XFP-10G-MM-SR-C
Org. Artikel#: XFP-10G-MM-SR-C
I lager
SAFENET Cisco 10GBASE-CX4 XENPAK Module
Artikelnr: XENPAK-10GB-CX4=-C
Org. Artikel#: XENPAK-10GB-CX4=-C
I lager
SAFENET Cisco X2 Transceiver-modul 10GBase-CX4, Compatible
Artikelnr: X2-10GB-CX4=-C
Org. Artikel#: X2-10GB-CX4=-C
I lager
CISCO 1000base-sx short wavelength gbic (multimode only)
Artikelnr: WS-G5484=
Cisco GBIC 1000BASE-SX - Transceiver - fiber optic - plug-in module
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
CISCO SFP 1000Base-T Mini-GBIC Transceiver Modul
Artikelnr: GLC-T=
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-T=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1490TX/ 1550RX 70km (GLC-BX-U70=) Compatible
Artikelnr: GLC-BX-U70=-C
Org. Artikel#: GLC-BX-U70=-C
I lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1550TX/ 1490RX 70km (GLC-BX-D70=) Compatible
Artikelnr: GLC-BX-D70=-C
Org. Artikel#: GLC-BX-D70=-C
I lager
CISCO 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m
Artikelnr: GLC-SX-MM=
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-SX-MM=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
SAFENET Cisco SFP 1000Base-EX 1310nm DDM 40Km
Artikelnr: GLC-EX-SMD-C
Org. Artikel#: GLC-EX-SMD-C
I lager
CISCO SFP 1000Base-T Mini-GBIC Transceiver Modul
Artikelnr: GLC-TE=
Org. Artikel#: GLC-TE=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
SAFENET 10GBBASE-CX4 XENPAK 1550nm SMF 80km (JX2-10GBX4=) Compatible
Artikelnr: X2-10GBX4=-C
Org. Artikel#: X2-10GBX4=-C
I lager
CISCO 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m
Artikelnr: GLC-SX-MMD=
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-SX-MMD=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
I lager
Visar 1-60 av 136 objekt

Copyright © 2018 ACE Options