Var god vänta...

CISCO Catalyst 6500 16-port gige

Förstasidan / CISCO Catalyst 6500 16-port gige
Produkten är inte längre i vårt sortiment. Vänligen kontakta oss om du behöver hjälp att finna en ersättningsprodukt.
No image

CISCO Catalyst 6500 16-port gige
mod, fabric-enabled

Varenr.:
WS-X6516A-GBIC=

Org. Artikel#: WS-X6516A-GBIC=
Tillbehör/Relaterade produkter
CISCO GBICS/SFPS
CISCO CWDM 1510 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
Varenr.: CWDM-SFP-1510=
Org. Artikel#: CWDM-SFP-1510=
På lager 1
CISCO CWDM 1490 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
Varenr.: CWDM-SFP-1490=
Org. Artikel#: CWDM-SFP-1490=
På lager 1
CISCO CWDM 1470 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
Varenr.: CWDM-SFP-1470=
Org. Artikel#: CWDM-SFP-1470=
På lager 1
CISCO 1000BASE-CWDM 1470 nm GBIC (single mode only)
Varenr.: CWDM-GBIC-1470=
Org. Artikel#: CWDM-GBIC-1470=
På lager 1
CISCO 1000BASE-CWDM 1510 nm GBIC (single mode only)
Varenr.: CWDM-GBIC-1510=
Org. Artikel#: CWDM-GBIC-1510=
På lager 1
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2018 ACE Options