Var god vänta...

CISCO 100BASE-FX SFP FOR FE

Förstasidan / CISCO 100BASE-FX SFP FOR FE
Produkten är inte längre i vårt sortiment. Vänligen kontakta oss om du behöver hjälp att finna en ersättningsprodukt.

CISCO 100BASE-FX SFP FOR FE
PORT

Varenr.:
GLC-FE-100FXREF

Org. Artikel#: GLC-FE-100FX
Beskrivning

Features:
-Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot.
-Supports the "pay-as-you-populate" model.
-Interchangeable with other 100BASE-X SFPs on the same line card.
-Supports the Cisco quality ID feature that enables the switch or router to identify whether or not the SFP is a Cisco qualified SFP.
-Optically interoperable with respective 100BASE-X Ethernet interfaces on the same link.

The Cisco 100BASE-FX SFP (part number GLC-FE-100FX) operates on ordinary multimode fiber-optic (MMF) link spans up to 2 kilometers long.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2017 ACE Options