CISCO 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Cisco GBICs/SFPs / CISCO 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
CISCO 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m (GLC-SX-MMD=)

CISCO 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m

Artikelnr:
GLC-SX-MMD=
EAN:
746320609133

Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-SX-MMD=
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Eget lager: I lager Externt lager: I lager

Copyright © 2020 ACE Options