CISCO 1000BASE-LX/LH SFP SMF 1310nm 10km

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Cisco GBICs/SFPs / CISCO 1000BASE-LX/LH SFP SMF 1310nm 10km
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
CISCO 1000BASE-LX/ LH SFP SMF 1310nm 10km (GLC-LH-SMD=)

CISCO 1000BASE-LX/LH SFP SMF 1310nm 10km

Artikelnr:
GLC-LH-SMD=
EAN:
882658340901

Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-LH-SMD=
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Eget lager: I lager Externt lager: I lager
Beskrivning

The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network. SFPs can be used and interchanged on a wide variety of Cisco products and can be intermixed in combinations of 1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-EX, 1000BASE-ZX, or 1000BASE-BX10-D/U on a port-by-port basis.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2020 ACE Options