Var god vänta...

CISCO 1000 BASE-SX 850NM SHORT

Förstasidan / Nätverk / GBICs/SFPs / Cisco GBICs/SFPs / CISCO 1000 BASE-SX 850NM SHORT
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.

CISCO 1000 BASE-SX 850NM SHORT
WAVE GBIC, Refurb

Varenr.:
WS-G5484-RF

Org. Artikel#: WS-G5484
I butik: Ikke på lager På fjernlager: På lager
HYRA (ex moms)
12-mån 
33:-/månader
24-mån 
17:-/månader
36-mån 
12:-/månader
Vid HYRA gäller. Uppläggningsavgift 350:- , administrationsavgift 0:-/månad, minsta order 5.000:- Moms tillkommer. Förutsätter kreditgodkänning. Hyra kan väljas som ett betalningssätt när du kommer till kassan.
Beskrivning

The industry-standard Cisco® Gigabit Interface Converter (GBIC) is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network. Cisco GBICs can be interchanged on a wide variety of Cisco products and can be intermixed in combinations of 1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-ZX, 1000BASE-CWDM, or 1000BASE-DWDM interfaces on a port-by-port basis.

Cisco 1000BASE-SX GBIC.
The Cisco 1000BASE-SX GBIC (WS-G5484) operates on legacy multimode fiber (MMF) optic link spans up to 1815 feet (550 m) and on laser-optimized multimode fiber (OM3) optic link spans up to 3281 feet (1 km).

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2017 ACE Options