+46 8 446 37 20info@aceoptions.se

Hem      |     Logistik      |     Köpvillkor      |     Retur & Garanti      |     Garanterat ACE      |     Support      |     Tjänster      |     Kontakt
Sök
 
 
 

Cables

Sökfilter

Välj filter

Välj den parametern du vill starta med

Aktivera filter

Inget val
Sortera på 
Visar 1-44 av 44 objekt
CISCO
 = På lager
 = Inte på lager
CISCO 1 RPS 675 Connector Cable
CISCO 1 RPS 675 Connector Cable
SKU: CAB-RPS-1614=
Typ: Nät
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
SKU: SFP-H10GB-CU1M=
Org. Artikel#: SFP-H10GB-CU1M=
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter
SKU: SFP-H10GB-CU2M=
Org. Artikel#: SFP-H10GB-CU2M=
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
SKU: SFP-H10GB-CU3M=
Org. Artikel#: SFP-H10GB-CU3M=
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
SKU: SFP-H10GB-CU5M=
Org. Artikel#: SFP-H10GB-CU5M=
CISCO 50CM Type 1 Stacking Cable
CISCO 50CM Type 1 Stacking Cable
SKU: STACK-T1-50CM=
Cisco 50CM Type 1 Stacking Cable
CISCO Stackwise 50 cm Stacking
CISCO Stackwise 50 cm Stacking
SKU: 72-2632-01
Org. Artikel#: 72-2632-01
HP
HP .5m Premier Flex LC/LC Opti
HP .5m Premier Flex LC/LC Opti
SKU: BK837A
Typ: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
HP ML370 G4 H/P RDT PWR SPLY UK
HP ML370 G4 H/P RDT PWR SPLY UK
SKU: 356544-031
Typ: Power
HPE
HPE 10M IB FDR QSFP Optical Cab
HPE 10M IB FDR QSFP Optical Cab
SKU: 670760-B24
Typ: Fiber  -  Connector 1: QSFP  -  Connector 2: SFF-8470
HPE 2920 3.0m Stacking Cable
HPE 2920 3.0m Stacking Cable
SKU: J9736A
Typ: Network Special
HPE 2m Mini-SAS
HPE 2m Mini-SAS
SKU: 716191-B21
Typ: SAS  -  Connector 1: Mini-SAS HD  -  Connector 2: Mini-SAS
HPE DL380 Gen9 12LFF SAS Cable
HPE DL380 Gen9 12LFF SAS Cable
SKU: 785991-B21
Typ: SAS
HPE DL380 Gen9 8SFF H240 Cable
HPE DL380 Gen9 8SFF H240 Cable
SKU: 786092-B21
Typ: SAS
HPE DL380 Gen9 8SFF SAS Cable K
HPE DL380 Gen9 8SFF SAS Cable K
SKU: 783009-B21
Typ: SAS
HPE DL380 Gen9 P840/440 SAS Cab
HPE DL380 Gen9 P840/440 SAS Cab
SKU: 783007-B21
Typ: SAS
HPE Ext 1.0m MiniSAS HD to Mini
HPE Ext 1.0m MiniSAS HD to Mini
SKU: 716195-B21
Typ: Seriell / parallell  -  Connector 1: Mini-SAS HD
HPE Ext 2.0m MiniSAS HD to Mini
HPE Ext 2.0m MiniSAS HD to Mini
SKU: 716197-B21
Typ: Seriell / parallell  -  Connector 1: Mini-SAS HD
HPE HP 2.0m 10A C13-C14 Blk Jpr Co
HPE HP 2.0m 10A C13-C14 Blk Jpr Co
SKU: A0K02A
Typ: Nät  -  Connector 1: C13 coupler  -  Connector 2: C14 coupler
HPE HP 2m Expansion Cable Kit
HPE HP 2m Expansion Cable Kit
SKU: AW566A
Typ: Network Special
HPE Mini-SAS Cable for LTO Int
HPE Mini-SAS Cable for LTO Int
SKU: AP746A
Typ: SAS  -  Connector 1: Mini-SAS
HPE ML150 Gen9Mini SAS P440/P84
HPE ML150 Gen9Mini SAS P440/P84
SKU: 784608-B21
Typ: Speciell
HPE ML350 Gen9 HBA cable kit
HPE ML350 Gen9 HBA cable kit
SKU: 765648-B21
Typ: Storage Converter  -  Connector 1: Mini-SAS
HPE R. KVM CAT5 Cable  4x0.91m
HPE R. KVM CAT5 Cable 4x0.91m
SKU: 263474-B21
Type: Cable  -  Hosts: 0
HPE X240 10G SFP+ SFP + 5m DAC Cable
HPE X240 10G SFP+ SFP + 5m DAC Cable
SKU: JG081C
Org. Artikel#: JG081C
HPE X242 QSFP 4x10G S FP+ 3m DAC Cable *Renew*
HPE X242 QSFP 4x10G S FP+ 3m DAC Cable *Renew*
SKU: JG330AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JG330A
IBM
IBM 0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
IBM 0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
SKU: 00D2142
Org. Artikel#: 00D2142
IBM 0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
IBM 0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
SKU: 2072ACSA
Org. Artikel#: 2072ACSA
IBM 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
IBM 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
SKU: 00D2145
Typ: Seriell / parallell
IBM 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
IBM 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
SKU: 00Y2461
Typ: SAS
IBM 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
IBM 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
SKU: 2072ACSB
Org. Artikel#: 2072ACSB
IBM 10.0 m VHDCI/ HD68 SCSI Cable
IBM 10.0 m VHDCI/ HD68 SCSI Cable
SKU: 23R7135
Typ: SCSI
IBM 1M SAS CABLE
IBM 1M SAS CABLE
SKU: 17xx-3708
Org. Artikel#: 17xx-3708
IBM 3M SAS CABLE
IBM 3M SAS CABLE
SKU: 39R6532
Typ: Seriell / parallell
IBM 3m SAS Cable (mini-SAS HD to mini-SAS HD)
IBM 3m SAS Cable (mini-SAS HD to mini-SAS HD)
SKU: 2072ACTC
Org. Artikel#: 2072ACTC
IBM 3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
IBM 3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
SKU: 00Y2463
Typ: SAS
IBM 3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
IBM 3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
SKU: 2072ACSC
Org. Artikel#: 2072ACSC
IBM 4.5 m VHDCI/ HD68 SCSI Cable
IBM 4.5 m VHDCI/ HD68 SCSI Cable
SKU: 23R7134
Typ: SCSI
IBM 4.5 Meter VHDCI/ HD68 SCSI Cable
IBM 4.5 Meter VHDCI/ HD68 SCSI Cable
SKU: 00NA079
Org. Artikel#: 00NA079
IBM 4.5 Meter VHDCI/ HD68 SCSI Cable
IBM 4.5 Meter VHDCI/ HD68 SCSI Cable
SKU: 6173-AS14
Org. Artikel#: 6173-AS14
IBM Twinax Active 1m
IBM Twinax Active 1m
SKU: 45W2398
Org. Artikel#: 45W2398
IBM Twinax Active 3m 8-Pack
IBM Twinax Active 3m 8-Pack
SKU: 45W2409
Org. Artikel#: 45W2409
LENOVO
LENOVO 1.5m mSAS HD to mSAS
LENOVO 1.5m mSAS HD to mSAS
SKU: 00MJ163
Typ: SAS  -  Connector 1: Mini-SAS HD  -  Connector 2: Mini-SAS
LENOVO 3m mSAS HD to mSAS HD Cab
LENOVO 3m mSAS HD to mSAS HD Cab
SKU: 00MJ180
Typ: SAS  -  Connector 1: Mini-SAS HD
Visar 1-44 av 44 objekt

Online meddelande

Kundvagnen

Töm kundvagnen

Logga in

  
 
 Kom ihåg mig
Logga in
Glömt lösenord?
Ny kund?

ACE Bundlingar

Konfiguratorer

Nyhetsbrev

Prenumerera på kampanjerbjudande och nyheter per e-post.

   

   

   

   

ACE Options   |   Optimusvägen 12C   |   194 34 Upplands Väsby   |   Phone: +46 (0)8 446 37 20   |   Fax: +46 (0)8 446 37 21   |   E-mail: info@aceoptions.se Kategorier
Tillverkare