Allied Telesis TAA 10/100/1000T TO 1000SX/SC IND TEMP GIGABIT MEDIA CONVERTER IN

Förstasidan / Allied Telesis TAA 10/100/1000T TO 1000SX/SC IND TEMP GIGABIT MEDIA CONVERTER IN
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
Allied Telesis TAA 10/ 100/ 1000T TO 1000SX/SC IND TEMP GIGABIT MEDIA CONVERTER IN (AT-IMC2000T/SC-980)

Allied Telesis TAA 10/100/1000T TO 1000SX/SC IND TEMP GIGABIT MEDIA CONVERTER IN

Artikelnr:
AT-IMC2000T/SC-980
  • Produkt Mediakonverterare
Eget lager: Ej i lager Externt lager: Ej i lager
Beskrivning

Allied Telesis AT-IMC2000T/SC-980. Maximal dataöverföringshastighet: 1000 Mbit/s, Omvandlare inmatningsgränssnitt: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Omvandlare utgränssnittet: 1000Base-SX. Fiberoptiska kontakten: SC, Anslutningsteknologi: Kabel. Maximal överföringshastighet avstånd: 550 m, Våglängd: 850 nm, Fiberlägets struktur: Flerläge. Produktens färg: Grå, Internationellt skydd (IP) kod: IP30, Säkerhet: UL 62368-1, EN 62368-1, UL 60950-1 (UL), CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 (cUL), EN 60950-1 (TUV). Bredd: 111 mm, Djup: 96 mm, Höjd: 35 mm

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.
Copyright © 2021