Allied Telesis TAA 10/100/1000T POE+ TO 100X/ 1000X SFP IND TEMP GB MEDIA CONV IN

Förstasidan / Allied Telesis TAA 10/100/1000T POE+ TO 100X/ 1000X SFP IND TEMP GB MEDIA CONV IN
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
Allied Telesis TAA 10/ 100/ 1000T POE+ TO 100X/ 1000X SFP IND TEMP GB MEDIA CONV IN (AT-IMC2000TP/SP-980)

Allied Telesis TAA 10/100/1000T POE+ TO 100X/ 1000X SFP IND TEMP GB MEDIA CONV IN

Artikelnr:
AT-IMC2000TP/SP-980
  • Produkt Mediakonverterare
Beskrivning

Allied Telesis AT-IMC2000TP/SP-980. Maximal dataöverföringshastighet: 1000 Mbit/s, Omvandlare inmatningsgränssnitt: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Omvandlare utgränssnittet: 100Base-X,1000Base-X. Fiberoptiska kontakten: SFP, Anslutningsteknologi: Kabel. Våglängd: 850 nm, Tx effekt (min): -9,5 dBmW, Tx effekt (max): -4 dBmW. Produktens färg: Grå, Internationellt skydd (IP) kod: IP30, Säkerhet: UL 62368-1, EN 62368-1, UL 60950-1 (UL mark), CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 (cUL mark), EN 60950-1.... Spänning: 51 - 57 V

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.
Copyright © 2021