Allied Telesis SFP Modul 1000Base-SX 500m 850nm

Förstasidan / Allied Telesis SFP Modul 1000Base-SX 500m 850nm
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
Allied Telesis SFP Modul 1000Base-SX  500m 850nm (AT-SPSX)

Allied Telesis SFP Modul 1000Base-SX 500m 850nm

Artikelnr:
AT-SPSX
EAN:
767035171265

Org. Artikel#: AT-SPSX
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Eget lager: Ej i lager Externt lager: I lager
Copyright © 2021