Allied Telesis SFP IE 1000LX10 10KM SM DUAL 990-003954-00 IN

Förstasidan / Allied Telesis SFP IE 1000LX10 10KM SM DUAL 990-003954-00 IN
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
Allied Telesis SFP IE 1000LX10 10KM SM DUAL 990-003954-00 IN (AT-OSPLX10/I)

Allied Telesis SFP IE 1000LX10 10KM SM DUAL 990-003954-00 IN

Artikelnr:
AT-OSPLX10/I
EAN:
0767035200996
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Eget lager: Ej i lager Externt lager: Ej i lager
Beskrivning

Allied Telesis AT-OSPLX10. Standardanslutning: SFP+, Våglängd: 1310 nm. Produktens färg: Silver

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.
Copyright © 2021